Засувка Kale 251 Nikel
Механізм для міжкімнатних дверей з посиленою засувкою, напрямок скосу засувки змінюється на ліву і праву сторону без розбирання корпусу.
Технічні дані:
- Виробник - Kale
- Країна виробник - Туреччина
- Розміри корпусу - 80x65x13 мм
- Розмір лицьової планки - 135x23x2.5 мм
- Backset - 40 мм
- Квадрат під ручку - 8x8 мм
- Матеріал корпусу - сталь оцинкована
- Матеріал засувки - цинковий сплав покрита латунню
- Колір лицьової і у відповідь планки - нікель
- Сертифікат - TS EN 12209
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип встановлення | Врізний |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель, Хром |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


