
Засувка для міжкімнатних дверей KALE 251 WC Ni
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6483
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка з фіксацією KALE 251 WC для міжкімнатних і санвузлових дверей. Зроблено в Туреччині. Колір - нікель Засувка врізна міжкімнатні призначена для установки на внутрішні двері житлових приміщень та громадських будівель. Категорично забороняється змащувати засувку маслом. В іншому випадку безвідмовна робота не гарантується. Технічні параметри:
- Виробник - Kale
- Країна виробник - Туреччина
- Колір планки - нікель
- Размеры защелки - 102x64x14 мм
- Торцевая планка - 152x22 мм
- Межосевое растояние - 62 мм
- Удаление под фиксатор - 44 мм
- Сечение квадрата под ручку - 8 мм
- Сечение квадрата под фиксатор - 8 мм
- Вес - 325 гр
- защелка
- ответная планка
- шуруп 4 шт
- упаковка
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.325 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель, Хром |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


