
Засувка WC FZB 410B 10-33 BL чорного кольору
259 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10653
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм для міжкімнатних дверей під WC 410B 10-33 чорний.
Механізм з функцією додаткового запирання призначений для установки на міжкімнатні та санузловые двері спільно з ручками на роздільному підставі . Пластиковий язичок знімає шум при закриванні дверей.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри - 132x77x14
- Розмір планки - 195x18 мм
- Відстань між отворами кріплення - 174 мм
- Розмір відповідної планки - 82x37 мм
- Міжосьова відстань - 96 мм
- Видалення квадрат під ручку - 50 мм
- Перетин квадрата для ручок - 8 мм
- Фіксатор wc - 6 мм
- Колір - чорний.
Комплект поставки:
- корпус засувки
- відповідна планка
- комплект кріплення
- упаковка.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Чорний, Чорний матовий |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 132x77x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 195x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x37 мм |
| Перетин квадрата для ручок | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

