Механізм для міжкімнатних дверей CLASS WC 410B Ni з металевим язичком.
Механізм з функцією додаткового запирання призначений для установки на міжкімнатні та санузловые двері спільно з ручками на роздільному підставі .
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри - 132x76x14
- Розмір планки - 196x18 мм
- Відстань між отворами кріплення - 174 мм
- Міжосьова відстань 90 мм
- Видалення квадрат під ручку - 50 мм
- Перетин квадрата для ручок - 8 мм
- Фіксатор wc - 6 мм
- Колір - нікель.
Комплект поставки:
- корпус засувки
- відповідна планка
- комплект кріплення
- упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 132x76x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Перетин квадрата для ручок | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


