
Магнітна заскочка з фіксатором Apecs 5300-M-WC-NIS (матовий нікель)
312 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10995
- +380 (66) 266-36-41
Клямка магнітна з фіксатором APECS 5300-M-WC 96 мм NIS (матовий нікель)
Переваги магнітних клямок - відсутнє клацання при закритті. Притягнення магніту відбувається плавно та безшумно. Безшумність роботи є ключовим плюсом, особливо для таких приміщень як дитяча кімната і т.д. Немає необхідності доводити двері до певного стану, досить легко підштовхнути її. Коли металевий елемент потрапить у зону дії магнітного, клямка сама доведе двері до потрібного положення.
У комплектацію засувки входить магнітна частина у відповідь. При зачиненні дверей магнітний механізм засувки спрацьовує автоматично. Фіксація клямки здійснюється поворотною ручкою фіксатора WC (у комплект не входить). Клямку встановлюють разом із дверними міжкімнатними або сантехнічними ручками на розетках з квадратом під ручку 8 мм, а під фіксатор 6 мм.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- частина у відповідь
- комплект кріплення
- паспорт виробу
- упаковка
Технічні характеристики:
- Виробник - Apecs
- Тип засувки - магнітна
- Розмір клямки - 132x73x14 мм
- Розмір планки – 196x18 мм
- Міжосьова відстань - 96 мм
- Видалення квадрата під ручку - 50 мм
- Відстань між отворами кріплення – 170 мм
- Частка у відповідь - 60x20 мм
- Колір – матовий нікель
Інструкція з встановлення:
- Визначте місце встановлення клямки та нанесіть розмітку.
- У дверях виберіть пази під корпус засувки, лицьову планку та отвір під сполучний квадрат ручок і квадрат фіксатора WC.
- Встановіть корпус засувки у двері. Закріпіть корпус шурупами.
- По встановленій клямці позначте місце установки частини у відповідь на дверній коробці.
- Виберіть паз під частину у відповідь.
- Встановіть частину у відповідь в паз. Закріпіть її шурупами.
- Після встановлення ручок почергово зовні та зсередини приміщення перевірте працездатність клямки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Колір засувки | Нікель матовий |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування клямки | Дерев'яні двері |
| Тип установки | Врізний |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус клямки | True |
| Загальні | |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром. |
| Відстань між отворами кріплення | 170 мм |
| Розмір засувки | 132x73x14 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Відповідна частина | 112x22 мм |
- Ціна: 312 ₴
