Засувка магнітна з фіксатором APECS 5300-M-WC G
Переваги магнітних клямок — немає клацання під час закриття. Приваблення магніту відбувається плавно й безшумно. Безшумність роботи є ключовим плюсом, особливо для приміщень, як-от дитяча кімната тощо. Немає потреби доводити двері до певного стану, досить просто легенько підштовхнути їх. Коли металевий елемент потрапить у зону дії магнітного, засувка сама доведе двері до потрібного положення.
До комплектації засувки входить магнітна відповідна частина. Під час зачиняння дверей магнітний механізм клямки спрацьовує автоматично. Фіксація клямки здійснюється поворотною ручкою фіксатора WC. Засувку встановлюють разом із дверними міжкімнатними або сантехнічними ручками на розетках із квадратом під ручку 8 мм, а під фіксатор 6 мм.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- відповідна частина
- комплект кріплення
- паспорт виробу
- паковання
Технічні характеристики:
- Розмір засувки — 132x73x14 мм
- Розмір планки — 196x18 мм
- Міжосьове — 90 мм
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм
- Відстань між отворами кріплення — 170 мм
- Відповідна частина — 112x22 мм
- Колір — золото
Інструкція щодо встановлення:
- Визначте місце встановлення засувки та нанесіть розмітку.
- У дверях виберіть пази під корпус засувки, лицьову планку і отвори під з'єднувальний квадрат ручок і квадрат фіксатора WC.
- Встановіть корпус засувки у двері. Закріпіть корпус саморізами.
- За встановленою клямкою позначте місце встановлення відповідної частини дверної коробки.
- Виберіть паз під відповідну частину.
- Встановіть відповідну частину в паз. Закріпіть її саморізами.
- Після встановлення ручок почергово зовні та зсередини приміщення свердліть працездатність клямки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова | 90 мм |
| Відповідна частина | 112x22 мм |
| Розмір засувки | 132x73x14 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 170 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Колір | Золото |
- Ціна: 303 ₴


