
Засувка Sempra 5600-WC-AB бронза з фіксацією
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15131
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка для міжкімнатних дверей Sempra 5600-WC AB з фіксацією.
Встановлюється на міжкімнатні та санузловые двері з роздільною фурнітурою - ручка на розетці і сантехнічний фіксатор. Стійке гальванічне покриття дозволяє використовувати механізми му приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванна кімната. Кут натискання 30 градусів. Виробник гарантує 250 000 циклів безвідмовної роботи. В комплект поставки входять власне сам механізм, відповідна планка і комплект кріплення.
Технічні характеристики:
- Виробник - Apecs
- Країна виробник - Китай
- Габарити засувки - 96x71x13 мм
- Розмір торцевої планки - 165x20
- Міжосьова відстань - 70 мм
- Backset - 50 мм
- Відстань між отворами кріплення - 145 мм
- Квадрат під ручку - 8 мм
- Квадрат під фіксатор - 6 мм
Комплект поставки:
- Засувка Sempra
- Відповідна планка
- Пластиковий вкладиш під відповідну планку
- Комплект кріплення
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Семпре |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Бронза |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 50 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 145 мм |
| Розмір торцевої планки | 165x20 |
| Квадрат під ручку | 8 мм |
| Квадрат під фіксатор | 6 мм |
| Габарити засувки | 96x71x13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴


