
Засувка з фіксацією Sempra 5600-WC-NIS
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15132
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка з фіксацією для міжкімнатних дверей Sempra 5600-WC NIS
Встановлюється клямка на міжкімнатні та санвузлові двері з роздільною фурнітурою - ручка на розетці та сантехнічний фіксатор.
Стійке гальванічне покриття дозволяє використовувати механізми в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванна кімната.
Кут натискання 30 градусів. Виробник гарантує 250 тисяч циклів безвідмовної роботи.
Технічні характеристики:
- Габарити клямки - 96x71x13 мм
- Розмір торцевої планки – 165x20
- Міжосьова відстань - 70 мм
- Backset – 50 мм
- Відстань між отворами кріплення – 145 мм
- Квадрат під ручку – 8 мм
- Квадрат під фіксатор – 6 мм
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- планка у відповідь
- пластикова вставка під відповідь
- комплект кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Семпре |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель матовий |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фортежний набір | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴


