Дверна засувка USK WC MAB 90x50 AB MAGNETIC. Колір бронза.
Встановлюється на міжкімнатні та офісні двері з функцією додаткового замикання зсередини приміщення. Брак руху в конструкції язичка дає змогу встановлювати міжкімнатний механізм USK MAB на двері лівого або правого відчинення. Корпус виготовлений зі сталі з поцинкованим покриттям. Лицьова та відповідна планка мають якісне гальванічне покриття. Магнітний принцип роботи язичка забезпечує безшумність в експлуатації. Для надійнішого кріплення дверних ручок на корпусі засувки є технологічні отвори під стяжні гвинти.
Технічний опис:
- Виробник — USK
- Країна-виробник — Китай
- Тип засувки — магніт
- Торцева планка овальна
- Розмір механізму — 132x73x14 мм
- Розмір торцевої планки — 196x18 мм
- Колір — бронза
- Вага — 440 г
- Квадрат під ручку — 8 мм
- Квадрат під фіксатор — 6 мм
- Backset — 50 мм
Комплект постачання:
- Міжкімнатний механізм
- Відповідна планка магнітна
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 440 гр |
| Квадрат під ручку | 8 мм |
| Квадрат під фіксатор | 6 мм |
| Розмір механізму | 132x73x14 мм |
| Розмір торцевої планки | 196x18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | магніт |
| Торцева планка | овальна |
| Колір | бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴


