Механізм для міжкімнатних дверей під ключ MVM P-2056C BL чорний.
Замок із функцією додаткового замикання під циліндровий механізм призначений для встановлення на міжкімнатні та внутрішні вхідні двері спільно з ручками на роздільній основі. Пластиковий язичок знімає шум під час зачиняння дверей.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри — 132x77x14
- Розмір планки — 195x18 мм
- Відстань між отворами кріплення — 174 мм
- Розмір відповідної планки — 82x37 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм
- Переріз квадрата для ручок — 8 мм
- Колір чорний.
Комплект постачання:
- замок
- відповідна планка
- комплект кріплення
- паковання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний. |
| Габаритні розміри | 132x77x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Розмір планки | 195x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x37 мм |
| Перетин квадрата для ручок | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


