Замок гаражний Краматорськ Проворот діаметр ригеля 22 мм.
Призначений для замикання важких гаражних воріт, дверей складів і т. д. Країна виробник Україна.Особливістю цього замку є наявність металевої пластини товщиною 3 мм, яка розділяє сувальдні пластини. Конструкція ключа дозволяє обійти її керуючи всіма сувальдними пластинами. У той час як за допомогою відмичок маніпуляція з секретом замку вкрай утруднена.Всі стики на корпусі замку проварені, всі металеві деталі зроблені з потовщеної сталі. Ригеля міцно приварені до металевої пластини.
Принцип роботи:
- Вставити ключ у ключовий отвір
- Повернути ключ на 90 град., втопити ключ до упору
- Закрити замок на один або два оберти
Замок Краматорськ проворот - це надійний захист проти злому. В комплект поставки входить замок та комплект ключів .
Технічні характеристики:
- Тип замку - накладної, сувальдний
- Універсальний - для правих і лівих дверей
- Розміри замку - 185x130x30 мм
- Відстань між отворами кріплення - 103 мм
- Відстань від краю замку до центру ключового отвору - 90 мм
- Виліт ригелів - 42 мм
- Діаметр ригелів - 22 мм
- Кількість ключів - 3
- Кількість сувальдних пластин - 8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Вихід ригеля | 42 мм |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Клас захисту замку | 4 |
| Колір замку | Чорний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Кількість ригелів | 3 |
| Діаметр ригеля | 22 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 3.1 кг |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Додаткові | |
| Backset | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 185x130x30 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 103 мм |
| Тип замку | накладної, сувальдний |
| Відстань від краю замку до центру ключового отвору | 90 мм |
| Кількість сувальдних пластин | 8 |
| Диаметр ригелей | 22 мм |
| Виліт ригелів | 42 мм |
| Універсальний | для правих і лівих дверей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 378 ₴




