
Петля прихованого монтажу ANSELMI AN 150 3D 24x110 мм 20 кг
609 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3213
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петлі прихованого монтажу ANSELMI AN 150 3D 521.00.18 колір чорний матовий 24x110 мм. Для міжкімнатних дверей із максимальним навантаженням до 40 кг.
AN 150 3D (стара назва Istar 521) – це модернізована версія хіта продажу AN 140 3D!
Має такі ж монтажні розміри, розрахункове навантаження (20 кг на петлю) та діапазони регулювань! При цьому коробка має меншу глибину (21,4 мм проти 26,4 мм у AN140) для більшої сумісності з усіма варіантами дверних коробів.
Технічні дані:
- Допустиме навантаження 40,0 кг
- Загальна довжина 110 мм
- Ширина(полотно) 24,0 мм
- Ширина(рама) 24,0 мм
- Діаметр фрези 16 мм
- Діаметр копіювального кільця 27,0 mm
- Кут відкривання 180°
Характеристики продукту:
- - Мінімальна фрезерування в коробці 21 мм
- - Повністю прихована система петель
- - Для дерев'яних та алюмінієвих дверних коробок
- - для нефальцованих міжкімнатних дверей
- - 3D регулювання (по гір. +/- 1,5 мм, за висотою +/- 2,5 мм, притиск +/- 1,0 мм)
- - Матеріал - цинковий сплав/полімер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anselmi |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Прихована |
| Спосіб установки | Врізний |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сплав ЦАМ |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 110 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | прихований |
| Матеріал петлі | сплав ZAMAK |
| Максимальне навантаження на 2 петлі | 40 кг |
| Розмір петлі | 110x30 мм |
| Колір накладок | чорний |
| Максимальне навантаження на 3 петлі | 60 кг |
| Можливість регулювання | є 3D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴



