
Петля метелик широкий Siba 100х75х2,5 MBN графіт
102 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3501
- +380 (66) 266-36-41
Петля метелик широкий Siba 100х75х2,5MBN графіт.
Застосування петлі "метелик" дозволяє встановлювати міжкімнатні двері без врізання петель вниз у дверне полотно і дверну коробку. Стулчаста і рамна частини просто прикручуються шурупами, тим самим, при закриванні створюється необхідний зазор з петельної сторони 2,5 мм. Широке крило дозволяє встановлювати такі петлі на двері завтовшки 38-42 мм. Для дверей завтовшки 35 мм виробник рекомендує встановлювати петлі з вузькою полицею. Максимальне навантаження на 2 петлі 30 кг, на 3 петлі 45 кг.
Петлі виготовлені із сталі, мають якісне гальванічне покриття. У комплект поставки входить 1 петля та комплект саморізів.
Технічні характеристики:
- виробник Сіба
- країна виробник Китай
- усі петлі 220 гр
- розміри петлі (у розгорнутому вигляді) 100x75x2.5 мм
- ширина полиці петлі 38 мм
- максимальне навантаження на дві петлі 30 кг
- матеріал петлі сталь
- два підшипники
- тип упаковки - коробка
- сторона відкривання - універсальні
- колір - графіт
Ціна вказана на 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Графіт |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 15 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 кг (на 2 петли) |
| Розмір петлі | 100 мм |
- Ціна: 102 ₴


