
Набір навісних замків під один ключ Авантек T-50 KA
1 326 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15317
- +380 (66) 266-36-41
Набір складається із п'яті замків, які відкриваються одним ключем. У комплект постачання входить також 20 ключів.
Навісний замок T-50 KA тм Авантек надійно захистить Ваш будинок. Зломостійкий сталевий корпус поміщений в пластиковий чохол, який не тільки радує око яскравим забарвленням, але і захистить замок від несприятливих погодних умов (морозу, дощу), що не подряпає двері, автомобіль або ворота.
Загартована сталева дужка захищена гумовими вставками. До кожного замку додається англійський ключ (в трьох примірниках).
Технічні характеристики:
- Виробник - Авантек
- Країна виробник - Україна
- Тип замку – навісний
- Дужка - U-подібна
- Діаметр дужки - 8 мм
- Розмір замка – 50x40x20 мм (без дужки)
- Розмір замку - 75x50x20 мм (з дужкою)
- Секретність – 1200 комбінацій
- Кількість замків – 5
- Кількість ключів – 15
- Вага набору – 1.65 кг
Українська торгова марка навісних замків. Унікальний широкий асортимент, що включає різні види корпусів, задовольнить будь-яку потребу і вирішить поставлене завдання.
Гарантія, та контрольована якість
Авантек - ваша безпека
На замовлення є можливість укомплектувати набір замків під один ключ у кількості від 5 до 60 шт, 3 ключі будуть йти до кожного замку, з однаковим секретом, що дозволить одним ключем відкривати будь-який замок із набору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 15 |
| Загальні | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | навісний |
| секретність | 1200 комбінацій |
| Діаметр дужки | 8 мм |
| Кількість замків | 5 |
| Дужка | U-подібна |
- Ціна: 1 326 ₴


