Замок врізний Шерлок 06.43 для правого відкриття під тяги (самі тяги в комплект поставки не входять). Аналог замку Ельбор Граніт 1.06.43.
Врізний замок під тягу для дверей посиленої конструкції. Механізм замку сувальдного типу забезпечує більше 1,5 млн. комбінацій Є можливість підключення додаткових засувів для вертикального замикання
Характеристики:
- Виробник - ТМ Шерлок (Україна)
- Країна виробник - Китай
- Габаритні розміри – 135х146х30 мм
- Механізм секретності – сувальдний
- Кількість сувальд – 6 шт
- Кількість кодових комбінацій - понад 1,5 млн.
- Діаметр стрижня – 18 мм
- Вихід стрижнів – 40 мм
- Вага брутто одного замку Вага: 1.92 кг
Комплектність постачання:
- Замок у зборі
- Комплект ключів: 5 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Праве |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 1017.8 мм2 |
| Габаритні розміри | 135х146х30 мм |
| Діаметр стрижня | 18 мм |
| Вихід стрижнів | 40 мм |
| Кількість кодових комбінацій | понад 1,5 млн |
| Клас замку | 4 клас по ГОСТ Р 52582-2006 |
| Кількість сувальд | 6 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴



