Замок сувальдний врізний для металевих дверей Шерлок 06.40 - лівий. За габаритно-приєднувальними розмірами підходить для заміни замку Ельбор Граніт 1.06.40.
Призначений для встановлення врізним методом на металеві вхідні двері завтовшки від 40 до 70 мм. Засув замку у вигляді трьох стрижнів круглого перерізу Ø18 мм, з внутрішньої сторони замок може бути закритий як на нічну засувку, так і на ключ.
Замок встановлюється разом з натискними ручками (у комплект поставки не входять) з міжосьовою відстанню 42 мм. Асортимент таких ручок Ви знайдете у супутніх товарах.
Технічні дані:
- Виробник – Шерлок;
- Країна реєстрації бренду – Україна;
- Країна виробник – Китай;
- Габаритні розміри – 135x146x30 мм;
- Лицьова планка – 245x35 мм;
- Механізм секретності – сувальдний;
- Кількість сувальд – 6 шт;
- Діаметр ригеля – 18 мм;
- Вихід засуву – 40 мм;
- Тип замку – врізний;
- Тип дверей – металева;
- Матеріал замку – сталь;
- Маса одного замку - 1.8 кг.
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Комплект ключів (5 шт)
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Шерлок |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 210 мм |
| Розмір торцевої планки | 245x35 мм |
| Габарити замку | 137.5x146x30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴




