
Петля барна Doraz 201-4 золото 100 мм
457 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10744
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля барна Doraz 201-4. Ціна за 1 петлю.
Петлі барні або ковбойські встановлюються на дверцята з відчиненням всередину і назовні. Розмір полиці петлі 100x25 мм, що дозволяє встановлювати петлі на двері завтовшки від 30 до 40 мм. Матеріал петлі сталь.
Характеристики:
- Виробник - Doraz
- Країна виробник - Китай
- Матеріал - сталь
- Колір покриття – золото
- Максимальне навантаження – 30 кг
- Розмір – 125x77x10 мм
- Висота барила - 125 мм
- Діаметр бочонка - 22 мм
- Розмір полиці – 100x25 мм
- Вага – 510 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 100 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 125x77x10 мм |
| Колір покриття | Золото |
| Розмір полиці | 100x25 мм |
| Максимальне навантаження | 60 кг (на 3 петлі) |
| Висота барильця | 125 мм |
| Діаметр барильця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴

