
Замок навісний TLAN EXTRA 40 мм 16-07
112 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1476
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний TLAN EXTRA 40 mmс довгим вушком
Технічні характеристики:
- Виробник — TLAN EXTRA,
- Країна-виробник — Китай,
- Код товару — 16-07,
- Ширина біля основи — 34 мм,
- Діаметр дужки — 5 мм,
- Проем дужки - 55x16 мм,
- Матеріал корпусу — сталь,
- Материал дужки - сталь,
- Матеріал ключів — сталь,
- Матеріал механізму — латунь,
- Кількість ключів — 3,
- Механізм секретності — дисковий,
- Тип ключа — фінський.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | TLAN EXTRA |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Код товару | 2022/07/16 00:00:00 |
| Діаметр дужки | 5 мм |
| Проріз дужки | 55x16 мм |
| Матеріал ключів | сталь |
| Ширина біля основи | 34 мм |
| Матеріал механізму | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴

