
Замок навісний TLAN EXTRA 50 мм 16-07
121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7054
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний TLAN EXTRA 50 mmс довгим вушком
Технічні характеристики:
- Виробник — TLAN EXTRA,
- Країна-виробник — Китай,
- Код товару — 16-07,
- Ширина біля основи — 45 мм,
- Діаметр дужки — 6 мм,
- Проєм дужки — 55x22 мм,
- Матеріал корпусу — сталь,
- Материал дужки - сталь,
- Матеріал ключів — сталь,
- Матеріал механізму — латунь,
- Кількість ключів — 3,
- Механізм секретності — дисковий,
- Тип ключа — фінський.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | TLAN EXTRA |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Код товару | 2022/07/16 00:00:00 |
| Діаметр дужки | 6 мм |
| Проріз дужки | 55x22 мм |
| Матеріал ключів | сталь |
| Ширина біля основи | 45 мм |
| Матеріал механізму | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴

