
Замок навісний TLAN EXTRA 70 мм 16-09
146 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9283
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний TLAN EXTRA 70 mm
Технічні характеристики:
- Виробник - TLAN EXTRA,
- Країна виготовлювач - Китай,
- Код товару - 16-09,
- Ширина основи - 60 мм,
- Діаметр дужки - 8 мм,
- Проем дужки - 35x35 мм,
- Матеріал корпусу - сталь,
- Материал дужки - сталь,
- Матеріал ключів - сталь,
- Матеріал механізму - латунь,
- Кількість ключів - 3,
- Механізм секретності - дисковий,
- Тип ключа - фінський.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Код товару | 2022/09/16 00:00:00 |
| Діаметр дужки | 8 мм |
| Проріз дужки | 35x35 мм |
| Матеріал ключів | сталь |
| Ширина біля основи | 60 мм |
| Матеріал механізму | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴


