Замок Norman 153P 35 мм. Замок вузький. Призначено для встановлення на металопластикові вузькопрофільні двері. У замку Норман 153 один з висхідних ригель прямокутного типу. Вилетів за один оберт ключем 15 мм. Backset замка 35 мм. Защелка вміщає як за допомогою натисненої ручки, так і за допомогою ключа. Замок встановлюється на ліві і праві двері, переналадка защілки відбувається без розбірки корпусу замку.
Технічні характеристики:
- Виробник - Norman
- Китай — країна для виробництва
- Сторона відкриття - універсальний
- Розміри замку 173x48x15 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Бекет - 35 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Тип замку - циліндровий
- Клас безпеки - залежить від циліндра
- Кількість рігелів - 1
- Насильницькі защілки - є
- Колір - нікель
Комплектація - в комплект поставки входить замок, два саморіза і упаковка. Циліндровий механізм і ручки продаються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norman |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 35 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 173 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Розміри замку | 173x48x15 мм |
| Тип замку | циліндровий |
| Сторона відкривання | універсальний |
| Бэксет | 35 мм |
| клас безпеки | залежить від циліндра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


