Замок Norman 153P 30 PVC. Замок вузький. Призначено для встановлення на металопластикові вузькопрофільні двері. У замку Норман 153 один з висхідних ригель прямокутного типу. Вилетів за один оберт ключем 15 мм. Backset замка 30 мм. Защелка вміщає як за допомогою натисненої ручки, так і за допомогою ключа. Замок встановлюється на ліві і праві двері, переналадка защілки відбувається без розбірки корпусу замку.
Технічні характеристики:
- Виробник - Norman
- Китай — країна для виробництва
- Сторона відкриття - універсальний
- Розміри замку 173x43x15 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Бекет - 30 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Тип замку - циліндровий
- Клас безпеки - залежить від циліндра
- Кількість рігелів - 1
- Насильницькі защілки - є
- Колір - нікель
Комплектація - в комплект поставки входить замок, два саморіза і упаковка. Циліндровий механізм і ручки вбираються окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norman |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість ригелів | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Додаткові | |
| Backset | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Розміри замку | 173x43x15 мм |
| Тип замку | циліндровий |
| Країна виробник | Китай |
| Сторона відкривання | універсальний |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Ширина | 45.0 |
| Бэксет | 30 мм |
| Висота | 173.0 |
| клас безпеки | залежить від циліндра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


