
Міжкімнатний механізм ARMADILLO LH721-50 BL чорний
207 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11241
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міжкімнатний механізм ARMADILLO LH721-50 BL чорний
Клямка дверна з додатковим замиканням, квадратною планкою та пластиковим язичком забезпечує безшумну роботу механізму. Кріплення в комплекті. Лицьова і планка у відповідь покриті якісним зносостійким лаком. Врізання клямки в дерев'яні двері проводиться відповідно до його конструктивних розмірів та представлених шаблонів.
Технічні характеристики:
- Виробник - ARMADILLO
- Країна - Китай
- Вага – 300 г
- Гарантія – 5 років
- Додаткова фіксація – є
- Лицьова планка – прямокутна
- Розмір лицьової планки – 165x20 мм
- Розмір корпусу – 97x75x14 мм
- Матеріал засувки - пластик
- Міжосьова відстань - 70 мм
- Планка у відповідь - в комплекті
- Розмір перерізу квадрата – 8 мм
- Розмір перерізу квадрата фіксатора – 6 мм.
- Тип клямки - універсальна
- Видалення квадрата під ручку - 50 мм
- Колір лицьової планки - BL чорний
Комплект поставки:
- Засувка з фіксацією
- Планка у відповідь
- Комплект кріплення
- Шаблон для встановлення
- Паспорт виробу
- Упаковка
Переворот клямки: Клямка може бути встановлена як на праві, так і на ліві двері. Для початку слід перевести клямку в стан 'закрито', після чого за допомогою викрутки висунути клямку через отвір на звороті клямки і перевернути на 180°.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал клямки | Карбон |
| Колір засувки | Чорний, Чорний матовий |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 97 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Розмір лицьової планки | 165x20 мм |
| Лицьова планка | прямокутна |
| Розмір корпусу | 97x75x14 мм |
| Додаткова фіксація | є |
| Країна | Китай |
| Матеріал засувки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


