Дверні ручки Armadillo GRAND USS BL-26 чорні.
Нова колекція Armadillo URBAN SLIM — дверні ручки на тонкій основі. Найоригінальніші архітектурні споруди світу стали ідеєю створення моделей ручок нової колекції. Для нових моделей характерні прямі чіткі форми та плавні лінії авторських висотних будівель.
Ручка GRAND повторює форми унікального багатофункціонального комплексу Raffles City Hangzhou, розташованого в одному з найбільш мальовничих міст Китаю Ханчжоу. Під час проєктування архітектори надихалися рухом річки Фучуньцзян, що втілилося в плавних хвилястих обрисах будівель. Головною концепцією комплексу є «все-в-одному». У будівлях двох веж розташовані готелі, апартаменти, офіси, ресторани, приміщення для відпочинку, театр і вертолітний майданчик. Але також усередині розміщений і головний вихід до метро. Саме тому Raffles City Hangzhou є справді грандіозним.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Армадило,
- Країна-виробник — Китай,
- Матеріал — цинковий сплав ZAMAK,
- Вага — 950 г,
- Покриття — гальваніка,
- Колір оздоблення — чорний,
- Довжина з'єднувального квадрата — 100 мм,
- Товщина дверей — 30-60 мм,
- Форма основи — квадрат,
- Розмір основи — 51,5x51,5 мм,
- Відступ ручки від дверей — 63 мм,
- Довжина ручки — 131 мм,
Комплект постачання:
- Пара ручок
- Основа ручок
- З'єднувальний квадрат 8x100
- Стопорний гвинт M6
- Стопорний гвинт M4
- Стяжні гвинти
- Комплект саморізів
- Шестигранний ключ
- Паспорт виробу
- Паковання
Дверні ручки Армадило Слім призначені для встановлення на міжкімнатні двері завтовшки від 30 до 60 мм. Встановлюються спільно із засувками, сантехнічними механізмами та замками під ключ. У продажу є додаткові елементи — фіксатор WC і накладки на ключову свердловину.
Ручки виготовлені із цинкового сплаву. Забруднення й пил треба видаляти м'якою тканиною, змоченою в чистій воді. Не використовуйте розчинники, абразивні та очисні засоби.
Виробник гарантує безвідмовну роботу дверних ручок упродовж 5 років із дня продажу.
- Вставте квадрат у відповідне гніздо замка або клямки,
- Встановіть основу ручки на квадрат з обох боків,
- Зафіксуйте основи за допомогою стяжок і саморізів до дверей,
- Вийміть квадрат із отвору та виламайте напрямну деталь із центру основи,
- Встановіть квадрат назад в отвір,
- Одягніть ручку на основу,
- Зафіксуйте ручки на основах і квадрат за допомогою стопорних гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | цинковий сплав ZAMAK |
| Розмір основи | 51,5x51,5 мм |
| Товщина дверей | 30-60 мм |
| Вага | 950 гр |
| Форма підстави | Квадрат |
| Колір обробки | чорний. |
| Довжина з'єднувального квадрата | 100 мм |
- Ціна: 1 485 ₴





