Доводчик з важільною тягою Geze TS 2000 V SL для дверей шириною не більше 1250 мм. Колір сірий. Укомплектований інструкцією по установці.Встановлюється на одностулкові двері вагою від 60 до 100 кг. Закриває зусилля регулюється відповідно DIN 1154 - EN2, EN4, EN5, забезпечується за допомогою зсуву монтажу доводчика. Встановлюється на внутрішні або зовнішні двері з підвищеною открываемостью. Швидкість закривання зручно регулювати спереду. TS 2000 має два регулювання - швидкість закривання і швидкість дохлопа. Стабільна робота доводчика при будь-якій погоді забезпечена завдяки температурному режиму-30°C+40°C. Технічні характеристики:
- Габаритні розміри - 226х60х48 мм
- Для дверей шириною стулки до 1250 мм
- Встановлюється на дверях з лівим і правим відкриттям
- Максимальна вага дверей - 100 кг
- Робоча температура -30 +40°C
- перевіряти міцність кріплення та знос компонентів, що відповідають за безпеку,
- виконувати підтяжку кріпильних гвинтів і елементів
- змащувати рухомі компоненти, змащені на заводі
- перевірити налаштування вільного ходу двері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geze |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Ширина дверного полотна | 1250 мм |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2.08 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 017 ₴


