Петля роз'ємна Apecs 75x62-B Steel CR хром.
Петля дверна Апікс виготовлена зі сталі, призначена для кріплення дверей до дверного блока.
Індекс B означає наявність підшипника.
Силіконове мастило призначене на весь період експлуатації петлі.
Пара петель витримує навантаження до 30 кг,
Три петлі необхідно ставити, якщо вага дверей до 40 кг.
Комплектація:
- Петля дверна — 1 шт.
- Саморізи — 6 шт.
Петлі комплектуються саморізами під електроінструмент.
Рекомендації щодо встановлення: під час вибору петлі необхідно враховувати габаритні розміри та вагу дверей.
Технічні характеристики:
- Штрих -код - 4823082600564
- Артикул — 00020259
- Одиниця вимірювання — шт.
- Висота петлі — 75 мм
- Ширина полиці петлі — 26 мм
- Матеріал — Сталь
- Покриття — гальванічне покриття
- Сторона відкривання — Праві, Ліві
- Тип петлі — Накладна
- Товщина карти петлі — 2,5 мм
- Колір — хром
- Ширина петлі — 62 мм
Гарантія — 1 рік, ціна вказана за 1 шт.
Сторона відкривання
Праві
Ліві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота петли | 75 мм |
| Одиниця виміру | шт. |
| Матеріал | сталь |
| Петля дверна | 1 шт |
| Покриття | Гальванічне покриття |
| Самонарізи | 6 шт |
| Сторона відкривання | Праві, Ліві |
| Тип петлі | Накладна |
| Товщина карти петлі | 2,5 мм |
| Ширина полиці петлі | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴


