Петлі барні MERT 36 Nikel. Регулювання зусилля пружини та швидкості зачиняння дверей. 1 штука.
- Сфера застосування — для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей
- Сторона відкривання — універсальні
- Максимальне навантаження на одну петлю не більш ніж 50 кг
- Матеріал петлі — сталь, нікельована
- Товщина дверного полотна — 30-50 мм
- Кут відкривання — 180° в обидва боки
- Висота дверей — не більш ніж 2100 мм
- Рекомендована ширина дверного полотна 400-900 мм
- Зазор між дверним полотном і коробкою — 16 мм
- Діаметр циліндричної частини — 25 мм
- Відстань між осями бочок — 80 мм
- Висота бочонка — 175 мм
- Висота петлі — 150 мм
- Колір — нікель
Барні петлі — дають змогу дверцята відчинятися як усередину, так і назовні. Ці петлі популярні в громадських закладах, позаяк істотно збільшують прохідність. Петлі MERT обладнані механізмом примусового закривання, силу та швидкість якого можна регулювати.
Двостороння пружинна дверна петля призначена для того, щоб двері могли вільно відчинятися в обидва боки. Роботу петель на двері можна побачити в метро, кафе, ресторані, офісі. Такі петлі можна встановити у своїй квартирі або в заміському будинку. Завдяки особливому підходу до контролю якості компанія MERT гарантує високу надійність, ефективність і довговічність петель.
В пакованні 1 пара. Ви можете придбати будь-яку кількість петель. Ціна на сайті вказана за 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mert |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Висота | 150 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 50 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона відкривання | універсальні (підходять для лівих і правих дверей) |
| Висота дверей | не більше 2100 мм |
| Высота петли | 150 мм |
| Висота барильця | 175 мм |
| Рекомендована ширина дверного полотна 400 | 900 мм |
| Діаметр циліндричної частини | 25 мм |
| Відстань між осями діжок | 80 мм |
| Зазор між дверним полотном і коробкою | 16 мм |
| Область застосування | для дерев'яних коробок, внутрішніх дерев'яних дверей |
| Кут відкривання | 180° в обидві сторони |
- Ціна: 1 270 ₴


