Петля для металопластикових дверей Astex AT 27 чорного кольору. Максимальна вага дверного полотна 140 кг. Розміри петлі вказані на схемі — фото 2.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник — Astex,
- Країна-виробник — Україна,
- Артикул - AT 27,
- Вага дверей — 140 кг,
- Регулювання по горизонталі - +10 / -5 мм,
- Регулювання за вертикаллю — +5/ -1 мм,
- Регулювання притискача +2/-2 мм,
- Наплав створки - 15,0-23,5 мм,
- Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT 27 |
| Вага двері | 140 кг |
| Наплав стулки | 15,0-23,5 мм |
| Регулювання по вертикалі | +5 / -1 мм |
| Регулювання по горизонталі | +10 / -5 мм |
| Регулювання притиску | +2 / -2 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴


