Петля пружинна двостороння Doraz 201-3. Ціна за 1 петлю.
Петли барні або ковбойські встановлюються на розшиті двері з відчиненими дверима. Розмір полиці петлі 75x2 мм, що дозволяє встановлювати петлі на дверях товщиною від 20 до 35 мм. Матеріал петлі сталь.
Характерики:
- Виробник - Draz
- Китай — країна для виробництва
- Матеріал - сталь
- Колір покриття - никель
- Максимальне навантаження - 25 кг
- Розмір - 100x66x11 мм
- Висота бочонка - 98 мм
- Діаметр бочонка - 20 мм
- Розмір полиці - 75x2 мм
- Вага - 325 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 75 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 25 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 100x66x11 мм |
| Колір покриття | нікель. |
| Розмір полиці | 75x22 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг (на 3 петлі) |
| Висота барильця | 98 мм |
| Діаметр барильця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴


