Вічко дверне Apecs 5016/70-110-CR. Колір золото. Діаметр врізання 16 мм. Для дверей завтовшки від 70 до 110 мм.
Вічко призначене для спостереження простору перед дверима приміщення. Матеріал виготовлення корпусу — алюміній. Діаметр врізання 16 мм. Товщина дверей від 70 до 110 мм. Колір золото. Матеріал оптики — пластик. Робочий діапазон температур від +1 до +40 °C
Дверний вічок Апекс 5016 з оглядом 200 градусів дає найчіткішу картинку без замутніння країв зображення
Технічні характеристики:
- Матеріал корпусу — алюміній
- Матеріал оптики — пластик
- Кут огляду — 200°
- Колір — золото
- Діаметр врізання — 16 мм
- Товщина дверей хв — 70 мм
- Товщина дверей макс. - 110 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізки | 16 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал оптики | пластик |
| Товщина дверей макс. | 110 мм |
| Товщина дверей хв. | 70 мм |
| Кут огляду | 200° |
| Колір | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴

