
Ручка віконна Titan 005-37 RAL9016 біла
92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12781
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка Titan WH 005/37 RAL 9016
Ручки для металопластикових вікон преміальної якості виготовлені з алюмінію. Має 8 фіксованих положень. Стандартний штифт квадратного перерізу 7x43 мм дає змогу змінити будь-яку віконну або балконну ручку на модель Титан 005.
Ручки виготовлені з алюмінію
Технічні параметри:
- Матеріал — алюміній
- Кількість позицій фіксації — 8
- З'єднувальний квадратний штифт — 7x43 мм
- Розмір ручки — 119x18.5 мм
- Розмір основи — 66x29 мм
- Відстань між гвинтами — 43 мм
- Відступ ручки — 59 мм
- У комплекті гвинти M5
- Країна-виробник — Туреччина
- Колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Віконна |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір основи | 66x29 мм |
| Відступ ручки | 59 мм |
| Відстань між гвинтами | 43 мм |
| Розмір ручки | 119x18.5 мм |
| З'єднувальний квадратний штифт | 7x43 мм |
| Кількість позицій фіксації | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴




