Дверні ручки Linde A-2005 MAB матова бронза.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM-Linde
- Країна-виробник — Китай
- Покриття — гальваніка
- Колір матова бронза
- Матеріал основи — zamak
- Матеріал ручки — алюміній
- Діаметр основи — 51 мм
- Довжина ручки — 130 мм
- Відступ ручки — 57 мм
- Товщина накладки — 10 мм
Комплект постачання:
- Ручки дверні
- Квадрат з'єднувальний
- Комплект кріплення
- Паковання
- Паспорт-інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Матова бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підстави | 51 мм |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Матеріал основи | ZAMAK |
| Відступ ручки | 57 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина накладки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



