Дверні ручки MVM Z-1410CP/Black хром із чорною вставкою
Комплект дверних ручок. Виробник MVM Hardware Co., Limited, Гонконг. Рік створення моделі дверної ручки — 2020. Термін експлуатації необмежений, гарантійний термін — 1 рік. Компанія МВМ Київ є офіційним представником торгових марок MVM FURNITURE, LINDE FURNITURA, SOLO DOOR ACCESSORIES.
Дверні ручки MVM виготовлені методом лиття під тиском зі сплаву ZAMAK5
ZAMAK5 збільшує міцність і щільність виробів і захищає від корозії. Після оброблення, полірування та перевірки якості кожного виробу наноситься покриття
Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців із дня продажу. Для створення єдиного стилю рекомендуємо комплектувати дверні ручки MVM оригінальною фурнітурою або схожими за тими характеристиками. Ручки мають якісне гальванічне покриття, не чистити виріб абразивними засобами. У разі потреби протирати ручки сухою м'якою серветкою.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM
- Країна-виробник — Китай
- Материал ручек - сплав ZAMAK
- Форма розетки — квадрат
- Розмір основи — 54x54 мм
- Довжина ручки — 140 мм
- Відступ ручки від дверей — 65 мм
- Покриття — гальванічне
- Колір хром/чорний
Інструкція з монтажу:
Відкрутіть накладну частину розетки. Вставте квадрат у відповідний отвір і надіньте ручки. Затягніть фіксувальний штифт за допомогою шестигранника. Прикрутіть ручки, використовуючи кріплення, яке йде в комплекті. Це можуть бути саморізи для дерева або стяжні гвинти. Прикрутіть декоративну накладку.
Комплект постачання:
- Ручки дверні
- Квадрат 8x8 100 мм
- Комплект кріплення
- Ключ шестигранний
- Паковання
- Паспорт-інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Матеріал ручок | сплав ZAMAK |
| Отступ ручки от двери | 65 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Розмір основи | 54x54 мм |
| Форма розетки | Квадрат |
- Ціна: 760 ₴


