Дверні ручки роздільні Апекс Premier H-0599-Z S/BW Призначення:Ручки дверні роздільні призначені для встановлення на міжкімнатні та вхідні двері. Можуть бути доукомплектовані циліндровою накладкою або фіксатором WC Інноваційна конструкція: — зручне встановлення — високий ресурс експлуатації — безшумна робота під час тривалої експлуатації — захист від зняття ручки із зовнішнього боку дверей Посилені стяжки для дверей завтовшки 35-80 мм. Нові технології покриття: середній показник стійкості до корозії перевищує 200 годин під час випробування в камері соляного туману за стандартом UNI EN 1670, що є найвищим показником для дверної фурнітури та дає змогу експлуатувати ручки за підвищеної вологості. Технічні характеристики:
| Матеріал внутрішньої розетки | ЦАМ |
| Тип встановлення накладки | З різзю |
| Тип паковання | Коробка |
| Матеріал | ZAMAK |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сатин |
| Діаметр основи | 54 мм |
| Додатковий колір | Чорне дерево |
| Довжина квадрата | 110 мм |
| Тип кріплення | Стяжки М4*54 — 2 шт., стяжки М4*30 — 2 шт., втулки D6*33- 2 шт., саморізи М3*12-6 шт. |
| Робочий діапазон стяжок | 37-90 мм |
| Рекомендована товщина дверного полотна | 30-60 мм |
Zamak — сімейство цинкових сплавів, легованих алюмінієм, магнієм і міддю, що дуже широко використовуються в ливарному виробництві. Сплави цього сімейства вирізняються вмістом алюмінію приблизно 4%. Длясплава ZAMAK використовується абревіатура Цукерка: цинк — алюміній — мідь.Цей сплав має низьку температуру плавлення й дуже добрі лиття, водночас досить міцний, що дає змогу отримувати досить міцні деталі з дуже складною формою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴

