Ручки Тандем із засувкою ЗЩ-ЗП мідний антик
Дверні ручки торгової марки Тандем слугують для монтажу на вхідні та міжкімнатні двері. Рекомендована товщина дверного полотна 35-45 мм. Сторона відкривання не має значення, оскільки ручки універсальні. Для надійного кріплення застосовуються стяжні гвинти, які входять до комплекту постачання.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Тандем
- Країна-виробник — Україна
- Колір — мідний антик.
- Матеріал ручок — алюміній
- Сторона відкривання — універсальні
- Розміри клямки — 60x37x15 мм
- Торцева планка — 85x20 мм
- Backset — 45 мм
- Квадратний стрижень — 8x90 мм
- Діаметр основи ручок — 50 мм
- Тип покриття — молоткова емаль
Комплект постачання:
- ручки 1 пара
- клямка
- планка відповідна
- стяжні гвинти М4 2 шт
- шуруп 4x40 4 шт
- паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 45 мм |
| Діаметр основи ручок | 50 мм |
| Квадратний стрижень | 8x90 мм |
| Матеріал ручок | алюміній |
| Розміри засувки | 60x37x15 мм |
| Сторона відкривання | універсальні |
| Торцева планка | 85x20 мм |
| Колір | мідний антик. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

