Дверні ручки на планці Siba Saros A34-3-80-80 для вхідних дверей. Підходить для замків із міжосьовою відстанню 85 мм. Дверні ручки Siba виготовлені зі сплаву ZAMAK.
- Виробник — Siba
- Країна-виробник — Туреччина
- Матеріал планки — сталь
- Матеріал ручок — алюміній
- Покриття — гальванічне
- Колір — бронза
- Виробник — SIBA
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Довжина планки — 242 мм
- Ширина планки 42 мм
- Відстань між отворами кріплення — 210 мм
- Ручки — 1 пара
- Саморізи — 4 шт.
- Квадрат 8x105 мм — 1 шт.
- Стяжні гвинти — 2 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 42 мм |
| Висота розетки/планки | 242 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴



