
Замок навісний Aspect ЗН-С-55 3 ключі
267 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5966
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний Aspect ЗН-С-55 3 ключі.
Застосовується для замикання гаражів, каліток, в'їзних воріт, кузов вантажних авто.
Технічні характеристики:- Дисковий механізм підвищеної секретності
- Збільшений ресурс працездатності
- Ударостійкий корпус
- Працює в складних погодних умовах
- Матеріал корпусу замка — сталь
- Материал дужки - сталь
- Тип дужки — U-подібна
- Автоматичне замикання — немає
- Тип механізму секретності — дисковий
- Габарити замка — 57x37x27 мм
- Висота з дужкою — 91 мм
- Діаметр дужки — 10 мм
- Кількість ключів — 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspect |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму секретності | дисковий |
| Габарити замку | 57x37x27 мм |
| Матеріал дужки | сталь |
| Діаметр дужки | 10 мм |
| Матеріал корпусу замку | сталь |
| Тип дужки | U-подібна |
| Висота з дужкою | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴


