
Ручки USK 1919 Gray сірого кольору для протипожежних замків
208 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9598
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці USK 1919 Gray для протипожежних дверей. Сірий колір. Спеціально розроблені для евакуаційних і протипожежних дверей. Виготовлені ручки з пластику з додаванням антиперену для зниження пального.
Комплект постачання:
- - пара ручок,
- - квадрат 9 мм,
- - комплект крепежа,
- - паковання.
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ ЮСК,
- Країна-виробник — Китай,
- Артикул — 2092,
- Модель — 1919 Gray,
- Тип ручок — на планці,
- Міжосьова відстань — 72 мм,
- Тип паковання — коробка,
- Розмір планки — 172,5x46 мм,
- Відстань між отворами кріплення — 90 мм,
- Довжина ручки — 135 мм,
- Квадрат для ручок 9 мм,
- Покриття — полімерна фарба,
- Сторона відкривання — праві та ліві,
- Кріплення здійснюється за допомогою стяжних гвинтів,
- Рекомендована товщина дверей 45-60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 172,5x46 мм |
| Міжосьова відстань | на планці |
| Розмір планки | коробка |
| Тип упаковки | 72 мм |
| Тип ручок | Упаковка |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴

