Замок Kale 252R. З 2019 року в корпусах Кале 252R передбачені отвори для встановлення ручок на стяжні гвинти.
Цей товар торгової марки Kale належить до замків врізного типу, що встановлюються на обважнені двері. Підійде тим, хто віддає перевагу наднадійному захисту від зламу та проникнення злочинців.
В інтернет-магазині «На замку» покупка навіть такого якісного сучасного замка не принесе великої втрати Вашому бюджету. Помірна ціна — одна з переваг товарів, представлених у нашому каталозі.
Виробник замка Kale 252r стверджує: у добрих дверях обов'язково має бути такий самий гарний замок. Ця модель підтверджує позитивні відгуки про цю турецьку торгову марку. Серед її основних технічних характеристик в експлуатації чудово проявляють себе такі:
- найвищий клас безпеки,
- три сталевих хромованих ригелі,
- наявність засувки,
- підшипник, що пом'якшує відкривання,
- додатковий захист пластиною зі сталі.
Як і інша продукція компанії, замок Kale 252r перед допуском до реалізації проходить цикл випробувань на міцність, надійність. Кілька тисяч відкривань/закривань дають змогу з упевненістю вважати його одним із найбільш довговічних у вибраному ціновому класі.
Технічні характеристики:
- Розміри замка — 210x110x20 мм
- Торцева планка — 300x28x3 мм
- Вага брутто — 960 г
- Сертифікат — TS EN 12209
- Корпус замка — оцинкована сталь
- Лицьова та відповідна планка — хромована сталь
- Тип замка — врізний
- Клас безпеки — 3
- Кількість ригелів 3
- Діаметр ригелів — 16 мм
- Виліт ригелів — 36 мм
- Наявність засувки — є
- Колір — нікель
Комплект постачання:
- Замок у зборі
- Комплект кріплення
- Паковання
- Відповідна планка продається окремо.
Помиляєтеся в рівні захисту використовуваного замкового механізму? Змініть його, адже Ваш дім — Ваша фортеця! Поготів, що «На замку» пропонує найзручніші умови придбання товарів. Сертифікована продукція від провідних виробників із гарантією якості + зручні варіанти оплати/доставлення — що може бути кращим?
Телефонуйте працівниками інтернет-магазину, щоб уточнити комплектацію товарів або отримати професійну консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 1.36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 300x28x3 мм |
| Розміри замку | 210x110x20 мм |
| Корпус замку | оцинкована сталь |
| Тип замку | врізний |
| Вага брутто | 960 гр |
| клас безпеки | 3 |
| Лицьова і зворотна планка | хромована сталь |
| Сертифікат | TS EN 12209 |
- Ціна: 980 ₴


