
Замок Vorne ролик ригель 25 мм V.7412.0103
463 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7412
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок Vorne ролик-ригель 25 мм
Замок VORNE з роликовою защелкою встановлюється на металопластикові двері. Ширина лицьової планки 16 мм. Рігель висувається одним поворотом ключа. У замку є запобіжний засіб, який захищає ригеля від руху назад. Міцні вставки захищають ригель від перепилювання. Вилітання роликової защелки регулюється з торця замку. Торцева планка покрита хромом. Корпус замку оцинкований, має гостру коррозійну стійкість. Якість продукції підтверджено сертифікатом Кастики Інституту Стандартізації Туреччини.
Технічні дані:
- Виробник - ТМ Ворне
- Країна виготовця - Туреччина
- Заводська артикул - V.7412.0103
- Габарити замку - 173x42 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Відстань між отворами кріпилася - 214 мм
- Глибина врізаної частини - 38 мм
- Backset - 25 мм
Комплект поставки:
- Замк
- Пакування
Рекомендований план продається додатково і комплектується за окремим замовленням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 214 мм |
| Габарити замку | 173x42 мм |
| Заводський артикул | V. 7412.0103 |
| Глибина врізний частини | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴






