Гвинтовий замок Мелітополь новий із гайкою, що плаває.
У цій моделі замка гвинт із ключами можна замінити за потреби. У комплекті плавальна гайка. Товщина шини 9 мм.
Технічні характеристики:
- Тип замка — гвинтовий
- Країна-виробник — Україна
- Розмір шини — 250x38x9 мм
- Довжина склянки — 80 мм
- Діаметр склянки — 27 мм
- Довжина гвинта — 55 мм
- Різь - M12
- Кількість ключів — 2
Замок Мелітополь новий гвинтовий універсальний, підходить для встановлення на ліві та праві двері, ворота. Штаба замка має отвори для монтажу за допомогою гвинтів, завдяки застосуванню якісної сталі, замок можна приварити. У склянці замка просвердлено отвір діаметром 12 мм. Рекомендуємо застосування навісного замка закритого типу для максимального захисту Вашого майна.
Характеристики
| Комплектація | |
|---|---|
| Кількість ключів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр склянки | 27 мм |
| Довжина гвинта | 55 мм |
| Довжина склянки | 80 мм |
| Розмір шини | 250x38x9 мм |
| Різьба | M12 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замку | гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴






