Замок гвинтовий зі скосом посилений.
Технічні характеристики:
- Тип замка — гвинтовий
- Країна-виробник — Україна
- Розмір шини — 240x40x8 мм
- Довжина склянки — 70 мм
- Діаметр склянки — 30 мм
- Довжина гвинта — 65 мм
- Внутрішній діаметр стакана — 20 мм
- Діаметр отвору для навісного замка — 15 мм.
- Резьба - M10
- Кількість ключів — 2
- Тип секрету — зі скосом
Замок посилений гвинтовий універсальний, підходить для встановлення на ліві та праві двері, ворота. Штаба замка має отвір для монтажу за допомогою гвинтів, завдяки застосуванню якісної сталі, замок можна приварити. У цій моделі замка гвинт із ключами можна замінити за потреби.
Комплект постачання:
- Штаба
- Винт со скосом
- Ключ гвинтовий
- Гайка, що плаває
Як додатковий захист гвинтового замка пропонуємо навісні замки — краб Моторсич, Краб Арико, Півник 84 мм. Замки протестовані та підходять за технічними даними до цієї моделі гвинтового замка зі штабою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр склянки | 20 мм |
| Діаметр отвору для навісного замку | 15 мм |
| Діаметр склянки | 30 мм |
| Довжина гвинта | 65 мм |
| Довжина склянки | 70 мм |
| Розмір шини | 240x40x8 мм |
| Різьба | M10 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замку | гвинтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





