Замок врізний зламостійкий шести сувальдний Ельбор серії Граніт 1.06.41 - правий
Призначений для металевих та броньованих дверей посиленої конструкції товщиною від 40 до 80 мм. Засув замку у вигляді трьох стрижнів круглого перерізу Ø18 мм, з внутрішньої сторони замок може бути закрито як на нічну засувку, так і на ключ. При закриванні на засувку, замкова свердловина перекривається спеціальної шторкою. Замку присвоєно вищий клас секретності ГОСТ Р 5089-2003. Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує 1,5 млн комбінацій. Гасло компанії — забирайся злодій - у мене ЕЛЬБОР! Замок встановлюється на вхідні металеві двері спільно з фалевыми ручками з міжосьовою відстанню 42 мм. Асортимент таких ручок Ви знайдете в супутніх товарах.
- Віджим двері
- Висвердлювання замка
- Вибивання
- Відкриття відмичками
- Перепиливание стрижнів
- Злом методом проворота
П'ятий зуб з отвором для ослаблення його опорної функції захищає замок отв розтину методом проворота, його завдання сломатся швидше стійки хвостовика. Обертова термооброблена вставка в стержні покликана захистити засув замка від перепилювання. Термічна обробка стрижня необхідна для підвищення його міцності. Блокуючі зубці і П-подібний фіксатор - багаторівневий захист проти відкриття відмичками. 'Косою скіс' - захист від злому замка методом вибивання. Термообработаный захисний кульку або фіксатор захищає висвердлювання стійки хвостовика. Виліт стрижнів засува 40 мм - надійний захист проти віджиму двері.
Технічні дані:
- Виробник - Ельбор
- Габаритні розміри - 135x146x30 мм
- Лицьова планка - 245x34 мм
- Механізм секретності - сувальдний
- Кількість сувальд - 6 шт
- Клас секретності - 4
- Кількість кодових комбінацій - 1,5 млн комбінацій
- Діаметр ригелів - 18 мм
- Вихід засува - 40 мм
- Тип замку - врізний
- Тип дверей - металева
- Маса брутто одного замку - 1.82 кг
Комплект поставки:
- Замок в зборі
- Комплект ключів
- Керівництво по експлуатації
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід засува | 40 мм |
| Габаритні розміри | 135x146x30 мм |
| Диаметр ригелей | 18 мм |
| Клас секретності | 4 (вищий) |
| Кількість кодових комбінацій | 1,5 млн комбінацій |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Лицьова планка | 245x34 мм |
| Країна виробник | Росія |
- Ціна: 1 889 ₴





