Бажаєте надійно захистити гараж від непроханих гостей? Рекомендуємо купити гаражно-складський замок, що відноситься до типів конструкції з особливо високою таємністю. Він складається з потужного засуву із зазубринами на рухомій частині. Вони щільно прилягають до корпусної шестірні. Вона обладнана наскрізним отвором, який служить замковою свердловиною. Під час обертання шестерня вільно рухає засув.
Найбільш примітним є падаючий ключ. Він є стрижнем з «баранчиком» на одному кінці і випадаючою планкою із зазубринами на іншому. Для відкриття замку відкидна планка розташовується паралельно стрижню, вставляється в замкову щілину «баранчиком» вперед і тягнеться на себе доти, доки планка не стане в пази шестерні і двері не відчиняться.
На гаражний замок «Падаючий ключ» ціна доступна з огляду на його високі показники надійності. Замок має просту конструкцію, добре захищений від злому, не піддається відмичкам, витримує низькі температури – ідеальний варіант для Вашого гаражу!
Параметри гаражно-складського замку
- Габарити – 90×150 мм.
- Перетин засуву – 22×22 мм.
- Відстань між отворами кріплення – 65x125 мм.
- Вага – 1,5 кг.
Замок виготовлений в Україні, зроблений із міцної сталі.
У комплекті до товару йдуть три ключі. Щоб придбати гаражно-складський замок з падаючим ключем, додавайте товар в Кошик або дзвоніть нам!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 22 мм |
| Вихід ригеля | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 266 ₴


