
Замок Apecs T-21/S6 Ni аналог ельбор граніт
1 421 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8013
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний замок сувальдний Apecs T-21/S6. Аналог замку Ельбор Граніт.
Замок із засувкою та засувкою, з міжосьовою відстанню 42 мм. Призначений для встановлення на металеві двері лівого чи правого відчинення. Призначений для встановлення разом з ручками на планці з міжосьовою відстанню 42 мм. Колір замка та сторона відкривання вказані на торці упаковки.
- Маркування L - для лівих дверей.
- Маркування R - для правосторонніх дверей.
Технічні характеристики:
- Призначення – замок для металевих дверей
- Тип упаковки – коробка
- Тип кріплення - лицьова планка
- Тип ригелів - циліндричні
- Кількість ригелів - 3
- Виліт ригелів - 40 мм
- Діаметр ригеля – 18 мм
- Backset - 63 мм
- Тип механізму секретності – сувальдний
- Наявність засувки – є
- Покриття лицьової планки Гальваніка
- Колір лицьової планки
- Сторона відкривання - правий
Гарантія – 1 рік
Комплект поставки:
- Замок
- Комплект ключів
- Комплект кріплення
- Упаковка
- Паспорт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Клас захисту замку | 4 |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴



