Врізний замок ASTEX LBL 92-16/35-01 з довгою планкою. Замок призначений для встановлення на металопластикові двері спільно з натискним гарнітуром і циліндровим механізмом. Засувка на замку універсальна, перевертається без розбирання корпусу замка, це дає змогу встановлювати замок Astex на ліві та праві пластикові двері. У корпусі замка є отвори для стяжних гвинтів. Корпус замка та відповідна планка виготовлені зі сталі. Планка має гальванічне покриття, що забезпечує гідний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу під час зовнішньої експлуатації. Замок LBL комплектується довгою торцевою планкою, розмір якої 292x16 мм. Backset замка 35 мм, розмір міжосьової відстані 92 мм.
Технічні характеристики:
- Розміри замка — 190x50x15 мм
- Лицьова планка — 292x16x2 мм
- Відстань між отворами кріплення — 268 мм
- Міжосьова відстань — 92 мм
- Backset — 35 мм
- Виліт ригеля — 20 мм
- Покриття лицьової планки — хром
- Тип засувки — фалева
До комплекту постачання входить тільки замок, надвірні ручкиїциліндровий механізм підбирається окремо. Підходить для заміни німецького замка FUHRMaxbar 803PZ 35/16/92
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 35 мм |
| Розміри замку | 190x50x15 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 268 мм |
| Тип засувки | фалева |
| Лицьова планка | 292x16x2 мм |
| Виліт ригеля | 20 мм |
| Покриття лицьової планки | хром. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴




