
Замок KALE 152-3MR 45 мм (Кале 2000) латунь
540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7934
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок Kale 152-3MR 45 mm .
Комплект постачання:
Ця модель передбачає продаж корпусу замка як однієї з деталей комплекту, без ручок і циліндрового механізму. Призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері. Універсальна засувка дає змогу встановлювати замок Кале на ліві та праві двері, переворот язичка відбувається без розбирання корпусу. Замок можна укомплектувати дверними ручками на планці з міжосьовою відстанню 85 мм або роздільними ручками з ключовими накладками. Циліндровий механізм підбирається з розрахунку товщини дверного полотна. Наприклад, товщина дверей 40 мм — довжина циліндра 60 мм.
Особливості моделі 152-3MR:- Виробник — Кале
- Країна-виробник — Туреччина
- Додаткові отвори в корпусі для кріплення ручок
- Засувка для лівих і правих дверей
- Три сталевих ригелі
Комплект постачання:
- корпус замка
- відповідна планка
- комплект кріплення
- паковання
- Тип замка — врізний циліндровий
- Країна-виробник —Туреччина
- Кількість ригелів — 3
- Бексет — 45 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Діаметр ригеля — 12 мм
- виліт ригеля — 20 мм
- Розміри замка — 175x74x14 мм
- Розмір торцевої планки — 240x23 мм
- Відстань між отворами кріплення — 214 мм
- Колір латунь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 175x74x14 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 214 мм |
| Розмір торцевої планки | 240x23 мм |
| Виліт ригеля | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

