Замок врізний Kale 152 3MR з ручками матовий нікель для встановлення на дерев'яні двері. Зроблено у Туреччині. Замок врізного типу. Замок обладнаний трьома сталевими ригелями та клямкою. Три сталевих хромованих ригеля діаметром 12 мм, виліт ригелів становить 20 мм. Засувка відпирається з обох боків ручкою та ключем. Перед установкою замка у двері перевірити відповідність положення клямки напряму відчинення дверей. Переналагодження клямки відбувається без розбирання замка. Замок укомплектований роздільною фурнітурою. Дверні ручки матеріал виготовлення – алюміній. Стійкість покриття – 48 годин у соляному тумані. Ручки виготовляються за технологією багатошарового покриття, що дозволяє поєднувати ідеально гладку поверхню з оригінальним дизайном. Дверні ручки і ключові накладки можуть бути встановлені як за допомогою шурупів, так за допомогою стяжних гвинтів, в корпусі замку передбачені технологічні отвори.
Технічні характеристики:
- Габарити замку, мм. - 175x72x14
- Розміри торцевої планки, мм. - 240x23
- Відстань між отворами кріплення, мм. - 210
- Міжосьова відстань, мм. - 85
- Backset, мм. - 45
- Максимальна товщина дверей, мм. - 45
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Додаткові отвори для кріплення ручок
Комплектація:
- корпус замку Kale 152-3MR нікель
- роздільні ручки
- накладки ключові
- циліндр Apecs EM-60-C-Ni нікель
- 5 ключів
- планка у відповідь
- стяжні гвинти для ручок
- повний комплект кріплення
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 717 ₴





