Замок врізний Kale 152 3MR з ручками колір бронза для встановлення на дерев'яні двері. Зроблено в Туреччині.
- Три сталевих ригелі
- Універсальна засувка для лівих і правих дверей
- Додаткові отвори для кріплення ручок
- Замок Kale 152 3MR 45 мм
- Ручки AB
- Накладки Apecs DP-C-08-AB
- Циліндровий механізм Apecs M 60
- П'ять ключів
- Повний комплект кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688 ₴




