
Замок Kale 153 25 U із чорними ручками на вузькій розетці
2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15222
- +380 (66) 266-36-41
Замок врізний Kale 153 25 U із чорними ручками на вузькій розетці.
Замок Кале 153 25 встановлюється на вузькопрофільні двері, тобто. двері з вузькою стійкою для врізання замка. Замок універсальний, без розбирання корпусу можна перевернути язичок, що дозволяє експлуатувати на лівих та правих дверях.
Технічні характеристики:
- Виробник – Kale
- Країна виробник – Туреччина
- Тип замку – врізний
- Розміри замку – 172,5x38,5x14 мм
- Торцева планка – 240x23 мм
- Backset – 25 мм
- Кількість ригелів - 1
- Виліт засуву – 20 мм
- Рекомендована товщина дверей – 30-50 мм
- Довжина циліндра – 70 мм
- Тип ключа – профільний
Замок укомплектований дверними ручками та циліндровим механізмом, тобто. всім необхідним для встановлення замка у готові двері. Довжина циліндрового механізму 70 мм, що дозволяє встановлювати замок у двері завтовшки від 30 до 50 мм. Для дверей товщиною від 50 мм можна переукомплектувати замок секретом більшої довжини та при необхідності докупити подовжений квадратний стрижень у ручки. Ручки замку мають спеціальне покриття для забезпечення гідного зовнішнього вигляду та працездатності в умовах експлуатації поза приміщеннями.
Комплект поставки:
- Замок
- Ручки на вузькій розетці
- Накладки на ключову свердловину
- Циліндровий механізм
- Комплект ключів (5 шт)
- Квадратний стрижень 8x8 мм L-100 мм
- Комплект кріплення
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний, Чорний матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | профільний |
| Виліт засува | 20 мм |
| Рекомендована товщина дверей | 30-50 мм |
| Довжина циліндра | 70 мм |
- Ціна: 2 050 ₴



